Ֆասթ Բանկը թողարկել է Visa Infinite պրեմիում դասի մետաղական քարտ
Ֆասթ Բանկը թողարկել է պրեմիում դասի Visa Infinite մետաղական ԱկնՔարտ։ Այն ներկայացված է մետաղական յուրահատուկ Ակն տուփով, որը Ֆասթ Բանկը նվիրում է քարտապաններին որպես արվեստի նմուշ։
Visa Infinite մետաղական ԱկնՔարտը հնարավորություն է տալիս անսահմանափակ և անվճար մուտք գործել աշխարհի ավելի քան 1200 բիզնես սրահներ, օգտվել Զվարթնոցի և 50-ից ավելի միջազգային օդանավակայանների Fast Track ծառայությունից՝ շրջանցելով կանոնավոր հերթերը։ Անհրաժեշտ է պարզապես ներբեռնել Visa Airport Companion հավելվածը և գրանցել գործող Visa Infinite ԱկնՔարտը։  Քարտապանները ճանապարհորդելիս կարող են ակտիվացնել նաև անվճար  ռոումինգ ինտերնետ 3GB ծավալով։
Ֆասթ Բանկի Քարտային տեխնոլոգիաների դեպարտամենտի ղեկավար Անի Արշակյանը նշել է.  «Visa Infinite մետաղական ԱկնՔարտը թողարկելիս կրկին առաջնորդվել ենք Ֆասթ Բանկի հաճախորդների անհատականությունն ընդգծելու միտումով։ Պրեմիում դասի այս քարտերի վրա նույնպես պատկերված են Ակններ, որոնք խորհրդանշում են ապագայի զարկերակը զգալու մեր տեսլականը։   Ի լրումն բոլոր առավելությունների՝ Ֆասթ Բանկը հնարավորություն է տալիս Visa Infinite քարտապաններին անվճար վարձակալել Բանկի փոքր չափի մեկ ավտոմատացված պահատուփ»։
Պրեմիում դասի այս ԱկնՔարտի համար ևս 24/7 ռեժիմով հասանելի է  Visa concierge-ի՝ անձնական օգնականի ծառայությունը, որը ոչ միայն ներառում է հարցուպատասխանի ծառայություն, այլև պատրաստ է կատարել ցանկացած առաջադրանք՝ ճամփորդությունների կամ միջոցառումների տոմսերի ամրագրումներ, նվերների առաքումների կազմակերպում, խորհրդատվություն և այլն։
Քարտապանների միջազգային ամբողջական ճանապարհորդական ապահովագրությունը նույնպես ներառված է ԱկնՔարտի ծառայությունների մեջ։
Visa Infinite պրեմիում դասի մետաղական ԱկնՔարտը կարելի է պատվիրել չորս արժույթով ՝ դրամ, դոլար, եվրո կամ ռուբլի։ Քարտի տարեկան սպասարկման վճարը 150 հազար ՀՀ դրամ է, իսկ քարտային հաշվի դրական մնացորդի դիմաց հաշվեգրվող տարեկան տոկոսային եկամտաբերությունը՝ 0.1-5%։ ԱկնՔարտը հնարավոր է պատվիրել ինչպես առցանց տարբերակով, այնպես էլ Ֆասթ Բանկի 24/7 մասնաճյուղերից որևէ մեկում։ ԱկնՔարտը  հնարավոր է ստանալ անվճար առաքմամբ՝ նախընտրած հասցեով։

Fast Bank has launched the Visa Infinite premium metal card
Fast Bank has launched the premium Visa Infinite metal AkhnCard, presented in a unique metal Akhn box, which Fast Bank gifts to cardholders as a work of art.
The Visa Infinite metal AkhnCard provides unlimited and free access to over 1,200 business lounges worldwide and Fast Track services at Zvartnots and more than 50 international airports, bypassing regular queues. Cardholders simply need to download the Visa Airport Companion app and register their active Visa Infinite AkhnCard. Travelers can also activate free 3GB roaming internet.
Ani Arshakyan, Head of Fast Bank’s Card Technologies Department, noted: “When launching the Visa Infinite metal AkhnCard, we again focused on emphasizing the individuality of Fast Bank’s clients. These premium cards also feature Akhn symbols, representing our vision of feeling the pulse of the future. Additionally, Fast Bank allows Visa Infinite cardholders to rent a small automated safe deposit box free of charge.”
This premium AkhnCard also provides 24/7 access to a personal Visa concierge service, which includes Q&A support and can handle tasks such as booking travel or event tickets, arranging gift deliveries, providing consultations, and more.
Comprehensive international travel insurance is included as part of the AkhnCard services.
The Visa Infinite premium metal AkhnCard can be ordered in four currencies: AMD, USD, EUR, or RUB. The annual card service fee is 150,000 AMD, and the annual interest accrued on positive card account balances ranges from 0.1% to 5%. The AkhnCard can be ordered online or at any of Fast Bank’s 24/7 branches and is delivered free of charge to the preferred address.
Fast Bank is a company focused on becoming a digital bank, operating 24/7 in Yerevan and all regions of Armenia.