Ֆասթ Բանկի պարտատոմսերը հնարավոր է ձեռք բերել նաև հավելվածի կամ առցանց բանկինգի միջոցով
Ֆասթ Բանկի կողմից թողարկված պարտատոմսերն այսուհետ հնարավոր է ձեռք բերել նաև հեռավար ձևաչափով առանց մասնաճյուղ այցելելու ՝ Ֆասթ Բանկ Մոբայլի կամ առցանց բանկինգի միջոցով։
Ֆասթ Բանկ Մոբայլ հավելվածի և առցանց բանկինգի միջոցով պարտատոմս ձեռք բերելու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել հավելված, գլխավոր էջում ընտրել «Պարտատոմսեր», ապա «Ընթացիկ
տեղաբաշխումներ» բաժինները։ Ընդամենը մի քանի դաշտ լրացնելուց հետո պարտատոմսերի ձեռբերման գործընթացն իրականացվում է։
Ձեռք բերված պարտատոմսերը և դրանց ողջ նկարագիրն արտացոլվելու է հավելվածի «Իմ պարտատոմսերը» բաժնում։
Հիշեցնենք, որ Ֆասթ Բանկի կողմից այս պահին  տեղաբաշխվում են 100,000 ՀՀ դրամ անվանական արժեքով դրամային արժեկտրոնային պարտատոմսեր։
Տեղաբաշխումն ավարտվելու է  սույն թվականի մարտի 10-ին։ Պարտատոմսերն ունեն 10.75% տարեկան տոկոսային եկամտաբերություն և ազատված են եկամտային հարկից։
Մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է այցելել հետևյալ հղումով։ ՀՀ ԿԲ նախագահի 29.12.25թ-ի թիվ 1/452Ա որոշման համաձայն գրանցվել է Ֆասթ Բանկ ՓԲԸ-ի Պարտատոմսերի Ծրագրային ազդագրի լրացումը:
Ծրագրային ազդագրի, Ազդագրի լրացման և Թողարկման վերջնական պայմանների էլեկտրոնային տարբերակը կարելի է բեռնել հետևյալ ներկայացված հղումով, իսկ թղթային տարբերակները` այցելելով Ֆասթ

Fast Bank bonds can also be purchased via the mobile app or online banking.
Bonds issued by Fast Bank can now also be purchased remotely, without visiting a branch, via Fast Bank Mobile or online banking.
To purchase bonds via the Fast Bank Mobile app or online banking, it is necessary to log in to the app, select “Bonds” on the main page, then go to the “Current Placements” section. After filling in just a few fields, the bond purchase
process is completed.
The purchased bonds and their full description will be displayed in the “My Bonds” section of the app.
We remind you that Fast Bank is currently placing AMD-denominated coupon bonds with a nominal value of AMD 100,000. The placement will end on March 10 of this year. The bonds have an annual interest yield of 10.75% and
are exempt from income tax. To learn more details, please visit the following link.
In accordance with Decision No. 1/452A of the Chairman of the Central Bank of the Republic of Armenia dated 29.12.25, the supplement to the Bond Program Prospectus of Fast Bank CJSC has been registered.
The electronic versions of the Program Prospectus, the Prospectus Supplement, and the Final Terms of Issue can be downloaded via the link provided below, while the paper versions are available at the head office of Fast Bank or
any of the Bank’s branches.
Fast Bank is a company aiming to become a digital bank, operating 24/7 and represented in Yerevan and all regions of Armenia.