Անվճար Visa Gold կամ Arca Classic քարտեր տրամադրելու հատուկ առաջարկ ՀՀ կրթական հաստատություններում սովորողներին
Ֆասթ Բանկն ուսանողներին ներկայացնում է հատուկ առաջարկ, որի շրջանակում ՀՀ կրթական հաստատություններում սովորող ուսանողներին և աշակերտներին  կարող են Բանկից
պատվիրել անվճար Visa Gold կամ Arca Classic ԱկնՔարտ՝ առանց տարեկան սպասարկման վճարի։
• Քարտի տարեկան սպասարկման վճարը քարտի գործողության ամբողջ ընթացքում սահմանվում է անվճար։
• Դիմելու պահին Աշակերտները քարտի պատվիրման համար պետք է ներկայացնեն հավաստում՝ էլեկտրոնային օրագրում գրանցված լինելու վերաբերյալ (emis.am), իսկ ուսանողները moodle համակարգում գրանցված լինելու հավաստում կամ այլ հավաստաող փաստաթուղթ (տեղեկանք, ուսանողական գրքույկ):

Special offer to provide free Visa Gold or Arca Classic cards to students in educational institutions of Armenia
Fast Bank presents a special offer to students, within the framework of which students and pupils studying in educational institutions of the Republic of Armenia can
order a free Visa Gold or Arca Classic AknCard from the Bank without an annual maintenance fee.
Conditions
- The annual maintenance fee for the card is set free of charge throughout the entire period of validity of the card.
- At the time of application, students must submit a confirmation of registration in the electronic diary (emis.am), and students must submit a confirmation of registration in the moodle system or another confirming document (reference, student booklet).