«Չեկ» գալի՞ս Մոլ. խաղարկություն
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է օգոստոսի 24-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը կատարել գնումներ Երևան Մոլում և վճարել Ֆասթ Բանկի ցանկացած ԱկնՔարտով։
Առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի անկանխիկ գնումների դեպքում քարտապանները կստանան անհատական պրոմոկոդ ու հնարավորություն՝ շահելու պլանշետներից մեկը։
Ֆասթ Բանկը մասնակիցների համար ունի ևս մեկ անակնկալ։ Առաջին 500 մասնակիցները կարող են մինչև սեպտեմբերի 7-ը Ֆասթ Բանկի իրենց ԱկնՔարտերով կատարած առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի կտրոնները մոտեցնել Մոլի տեղեկատվական կետ ու վերցնել նաև բրենդավորված դպրոցական պայուսակ՝ լի գրենական պիտույքներով։
Յուրաքանչյուր մասնակից խաղարկության ժամկետի ավարտին կստանա մեկ անհատական մասնակցության պրոմոկոդ։ Սակայն, նրա մասնակցությունը կհամարվի անվավեր, եթե մինչև խաղարկության ժամկետի ավարտը վերադարձնի կամ չեղարկի խաղարկությանը մասնակցելու հիմք համարվող գործարքները։
Արշավին կարող են մասնակցել 18 տարին լրացած քարտապանները։ Յուրաքանչյուր մասնակից խաղարկության ընթացքում կարող է հաղթել միայն մեկ iPad A16.
Արշավի ամփոփումը և մրցանակների խաղարկությունը կիրականացվեն խաղարկության ավարտից հետո՝ ոչ ուշ, քան 45 օրվա ընթացքում, Բանկի YouTube-յան պաշտոնական էջում՝ ուղիղ եթերում։
Հաղթողները կորոշվեն պատահականության սկզբունքով՝ Բանկի կողմից ընտրված էլեկտրոնային համակարգի միջոցով, որում կներառվեն խաղարկության պայմաններին բավարարող հաճախորդների անհատական մասնակցության պրոմոկոդերը։

"Check" out Yerevan Mall
To participate, make purchases at Yerevan Mall from August 24 through September 30 and pay with any Fast Bank AknCard.
For cashless purchases of at least AMD 30,000 or the equivalent in foreign currency, cardholders will receive a personal promo code and a chance to win one of the tablets.
Fast Bank has another surprise for participants. The first 500 participants can bring receipts for purchases of at least AMD 30,000 or the equivalent in foreign currency made with their Fast Bank AknCards to the Mall’s information desk by September 7 and receive a branded school backpack filled with stationery.
Each participant will receive one personal participation promo code by the end of the giveaway period. However, participation will be considered invalid if the participant returns or cancels the transactions that qualified them for the giveaway before the end of the giveaway period.
The campaign is open to cardholders aged 18 and over. Each participant can win only one iPad A16 during the giveaway.
The campaign results and prize draw will be conducted after the end of the giveaway period, no later than within 45 days, via a live broadcast on the Bank’s official YouTube channel.
The winners will be selected at random using an electronic system chosen by the Bank. The system will include the personal participation promo codes of customers who meet the giveaway requirements.