ՍՏԱՑԻ՛Ր ԱՇԽԱՏԱՎԱՐՁԴ ՖԱՍԹԻ ՔՈ ԱԿՆՔԱՐՏՈՎ
Ֆասթ Բանկը շարունակում է ընդլայնել իր հաճախորդների հնարավորությունները՝ ներկայացնելով աշխատավարձային քարտերի նոր ու առավել շահավետ պայմաններ։
Աշխատավարձի չափից ելնելով՝ հաճախորդներին տրամադրվում են Visa Classic / Arca, Visa Gold, Mastercard World, Mastercard World Elite և Visa Infinite ԱկնՔարտեր, որոնք ապահովում են հարմարավետ և լայն հնարավորություններ Հայաստանում և արտերկրում։
Բանկի աշխատավարձային քարտերը կսպասարկվեն տարեկան 0 դրամ սպասարկման վճարով։
Հաճախորդները կարող են անսահմանափակ անվճար կանխիկացում կատարել Ֆասթ Բանկի բանկոմատներից, իսկ ՀՀ տարածքում գործող այլ բանկերի բանկոմատներից՝ ըստ հետևյալ սահմանաչափերի․
Visa Classic / Arca - ամսական 150,000 ՀՀ դրամ ներառյալ
Visa Gold - ամսական 500,000 ՀՀ դրամ ներառյալ
Mastercard World - ամսական 1,000,000 ՀՀ դրամ ներառյալ
Mastercard World Elite և Visa Infinite - ամսական 2,000,000 ՀՀ դրամ ներառյալ
Առաջարկի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ այստեղ։
Հիշեցնենք, որ Ֆասթ Բանկում խնայողական են բոլոր հաշիվները։ Քարտի դրական մնացորդի նկատմամբ գործում է 4% տարեկան տոկոսադրույք (տարեկան տոկոսային եկամտաբերությունը` 4․07%)։
Այս պայմանները հաճախորդներին հնարավորություն են տալիս ավելի ազատ կառավարել իրենց ֆինանսները՝ օգտվելով արագ, անվտանգ և հարմարավետ բանկային ծառայություններից։

Receive your salary with Fast Bank
Fast Bank continues to expand opportunities for its customers by introducing new, more advantageous conditions for salary cards.
Depending on the salary amount, customers are provided with Visa Classic / Arca, Visa Gold, Mastercard World, Mastercard World Elite, and Visa Infinite AKNcards, offering convenient and extensive usage both in Armenia and abroad.
Fast Bank salary cards are serviced with a 0 AMD annual maintenance fee.
Customers can withdraw cash free of charge without limits from Fast Bank ATMs, and from ATMs of other banks operating in the Republic of Armenia within the following monthly limits:
Visa Classic / Arca Classic – up to AMD 150,000
Visa Gold – up to AMD 500,000
Mastercard World – up to AMD 1,000,000
Mastercard World Elite and Visa Infinite – up to AMD 2,000,000
More details about the offer are available here.
We remind you that all accounts at Fast Bank are savings accounts. A 4% annual interest rate (annual percentage yield – 4.07%) is applied to the positive balance on the card.
These conditions allow customers to manage their finances more freely, benefiting from fast, secure, and convenient banking services.