Ֆասթ Բանկի գործադիր տնօրենի և տնօրինության նախագահի պաշտոնում նշանակվել է Տարոն Գանջալյանը
Ֆասթ Բանկը շարունակում է իր արագ և կայուն զարգացման ուղին՝ ընդլայնելով գործունեության մասշտաբները և թևակոխելով զարգացման կարևոր փուլ, որտեղ որակի գերակայությունը  գլխավոր ուղենիշն է։ Ֆասթ Բանկի զարգացման նոր շրջափուլը նշանավորվում է միջազգային հարուստ փորձ ունեցող, կառավարման նոր մշակույթ բերող ղեկավար Տարոն Գանջալյանի նշանակմամբ՝ Բանկի գործադիր տնօրեն-տնօրինության նախագահի պաշտոնում։
Տարոն Գանջալյանն ավելի քան 25 տարվա մասնագիտական փորձ ունի բանկային, ներդրումային և ֆինանսական ոլորտներում՝ ռազմավարական կառավարման, ակտիվների կառավարման և ներդրումային ռազմավարությունների մշակման ու իրականացման ուղղություններով։ Իր մասնագիտական գործունեության ընթացքում նա աշխատել է միջազգային ֆինանսական կառույցներում և ներգրավված է եղել ֆինանսական կազմակերպությունների զարգացմանն ու ռազմավարական որոշումների կայացմանը վերաբերող գործընթացներում։
Տարոն Գանջալյանը երկար տարիներ զբաղեցրել է նիդերլանդական LINKS Analytics B.V. հարթակի գործադիր տնօրենի պաշտոնը, եղել է Shell Asset Management Company BV-ի ֆոնդերի կառավարիչ, իսկ ներկայումս հանդիսանում է Xalq Banki-ի անկախ խորհրդի անդամ։ Տարոն Գանջալյանն ունի University of Essex/Central European University-ի տնտեսագիտության մագիստրոսի աստիճան, ինչպես նաև London Business School-ում ստացել է բիզնեսի կառավարման մագիստրոսի (MBA) որակավորում։
Ֆասթ Բանկը հավատարիմ է մնում իր որդեգրած առաքելությանը՝ լինել մեկ քայլ առաջ հաճախորդների պահանջմունքներից՝ շարունակաբար զարգացնելով իր ծառայությունները, ներդնելով նորարարական լուծումներ և ստեղծելով առավել արդյունավետ ու հասանելի ֆինանսական միջավայր։ Բանկը զարգանում է որպես ժամանակակից ֆինանսական կառույց՝ համադրելով տեխնոլոգիական հնարավորությունները, սպասարկման բարձր չափանիշներն ու հաճախորդակենտրոն մոտեցումը։
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով արագ, հարմարավետ և անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում՝ նպատակ ունենալով ստեղծել առավել պարզ, հասանելի և արդյունավետ բանկային փորձառություն յուրաքանչյուր հաճախորդի համար։

Taron Ganjalyan Appointed Chief Executive Officer and Chairman of the Executive Board of Fast Bank
Fast Bank continues its path of rapid and sustainable growth by expanding the scale of its operations and entering a new stage of development, where quality remains the Bank's highest priority. This new phase is marked by the appointment of Taron Ganjalyan as Chief Executive Officer and Chairman of the Executive Board. Bringing extensive international experience and a modern leadership approach, Mr. Ganjalyan will lead the Bank through its next stage of strategic development.
Taron Ganjalyan has more than 25 years of professional experience in banking, investment, and financial services, with expertise in strategic management, asset management, and the development and implementation of investment strategies. Throughout his career, he has held senior positions at international financial institutions and has been actively involved in organizational development and strategic decision-making.
Mr. Ganjalyan previously served for many years as Chief Executive Officer of the Netherlands-based LINKS Analytics B.V. He also held the position of Fund Manager at Shell Asset Management Company B.V. and currently serves as an Independent Member of the Supervisory Board of Xalq Banki. He holds a Master's degree in Economics from the University of Essex/Central European University and earned an MBA from London Business School.
Fast Bank remains committed to its mission of staying one step ahead of customers' evolving needs by continuously enhancing its services, introducing innovative solutions, and creating a more efficient and accessible financial environment. The Bank continues to evolve as a modern financial institution by combining advanced technologies, high service standards, and a customer-centric approach.
Fast Bank continuously expands its range of financial services, offering fast, convenient, and secure banking solutions in Yerevan and across all regions of Armenia. Its goal is to deliver a simpler, more accessible, and more efficient banking experience for every customer.