Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է Տիգրան Մեծ մասնաճյուղը
Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է Տիգրան Մեծ պողոտայում գործող մասնաճյուղը։ Այսուհետ Ֆասթ Բանկի հաճախորդները կսպասարկվեն հիմնովին արդիականացված, ընդարձակ, ժամանակակից դիզայներական լուծումներով հագեցած սրահում, որը վերազինվել է նորարարական տեխնիկայով։
Վերաբրենդավորումն իրականացվել է միջազգային բոլոր չափանիշներին համապատասխան՝ առաջարկելով բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ արագ, պարզ և արդյունավետ ձևաչափով։
Ֆասթ Բանկի Տիգրան Մեծ մասնաճյուղի կառավարիչ Գրիգոր Հակոբյանն ասել է․ «Ուրախությամբ տեղեկացնում եմ, որ մենք տեղափոխվել ենք Տիգրան Մեծ պողոտայում ավելի հարմարավետ, ավելի ընդարձակ ու արդի չափանիշներին համապատասխան տեխնիկական միջոցներով զարգացած մասնաճյուղ»:
Ֆասթ Բանկի պրոֆեսիոնալ թիմը պատրաստ է արագ լուծումներ գտնել յուրաքանչյուր հաճախորդի կարիքներին համապատասխան։
Մասնաճյուղում կան նաև ինքնասպասարկման արդի գործիքներ, որոնք ավելի են պարզեցնում բանկինգի գործընթացը։ Մասնաճյուղը գործելու է 24/7 աշխատանքային ռեժիմով:

Fast Bank has rebranded the Tigran Mets branch.
Fast Bank has rebranded its branch located on Tigran Mets Avenue. From now on, Fast Bank customers will be served in a fully modernized, spacious hall equipped with contemporary design solutions and upgraded with innovative technology. The rebranding has been carried out in line with all international standards, offering a full range of banking services in a fast, simple, and efficient format.
Grigor Hakobyan, Branch Manager of Fast Bank’s Tigran Mets branch, stated: “I am pleased to announce that we have moved to a more comfortable, more spacious branch on Tigran Mets Avenue, equipped with advanced technical solutions that meet modern standards.”
Fast Bank’s professional team is ready to provide fast solutions tailored to each customer’s needs. The branch also features modern self-service tools that further simplify the banking process. The branch will operate on a 24/7 schedule.
Fast Bank continues the modernization of its branches while expanding their number. Last year, the Bank opened 4 new branches and rebranded 10.
Fast Bank is a company focused on becoming a digital bank, with a presence in Yerevan and across all regions of Armenia.