Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է «Շրջանային»  մասնաճյուղը
Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է Աբովյան 37 հասցեում գտնվող «Շրջանային» մասնաճյուղը։ Մասնաճյուղի վերաբացման արարողությանը մասնակցել են բանկի ղեկավար կազմի ներկայացուցիչներ, աշխատակիցներ, ինչպես նաև հավատարիմ հաճախորդներ։  Մասնաճյուղը պատրաստ է սպասարկել ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց՝ տրամադրելով ավանդական և նորարարական բանկային ծառայությունների լայն շրջանակ։
Ֆասթ Բանկի «Շրջանային» մասնաճյուղի կառավարիչ Արա Վարդանյանն ասել է․ «Այս մասնաճյուղը տարբերվում է Բանկի բոլոր մնացած մասնաճյուղերից, քանի որ հենց այստեղ է սկսվել Ֆասթի պատմությունը։ Շրջանային մասնաճյուղը Ֆասթի առաջին մասնաճյուղն է, որը բացվել է 1994 թվականի ապրիլի 1-ին։ Այս հասցեն ոչ միայն հիշեցնում է մեր անցած ճանապարհի մասին, այլև արդեն երեք տասնամյակ ծառայում է որպես մեր արժեքների խորհրդանիշը»։
Նոր մասնաճյուղը համալրված է ինքնասպասարկման տերմինալներով, արագ սպասարկման գոտիով և անհատական ֆինանսական խորհրդատվություն ստանալու հնարավորությամբ։ Հաճախորդներին հասանելի են բանկի բոլոր հիմնական ծառայությունները՝ ընթացիկ հաշիվներ, ավանդներ, վարկեր, գումարային փոխանցումներ և այլն։
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը 24/7 աշխատանքային գրաֆիկով ներկայացված է Հայաստանի բոլոր մարզերում, գործում է նաև բանկի հավելվածը։

Fast Bank has rebranded the “Shrjanayin” branch
Fast Bank has rebranded its “Shrjanain” branch located at 37 Abovyan Street. The branch’s reopening ceremony was attended by representatives of the bank’s management, employees, as well as loyal customers. The branch is ready to serve both individuals and legal entities, providing a wide range of traditional and innovative banking services.
Ara Vardanyan, Governor of Fast Bank’s “Shrjanain” Branch, said: “This branch is different from all the other branches of the Bank, as this is where Fast’s history began. The Shrjanain Branch is Fast’s first branch, which opened on April 1, 1994. This address not only reminds us of the path we have traveled, but has also served as a symbol of our values for three decades.”
The new branch is equipped with self-service terminals, a quick service area, and offers personal financial advice. Customers have access to the bank's all main services: current accounts, deposits, loans, money transfers, etc.
Fast Bank is a company aiming to become a digital bank, represented in all regions of Armenia with a 24/7 working schedule, and also has a banking application.