Ֆասթ Բանկը մասնակցել է Մայիսի 1-ի տոնական շքերթին
Ֆասթ Բանկը մասնակցել է Մայիսի 1-ի՝ Աշխատավորի օրվան նվիրված տոնական շքերթին։ Ֆասթ Բանկի բրենդային գույներով հարդարված տաղավարն ուղեկցել են Բանկի աշխատակիցները, իսկ տոնական տրամադրությունն ապահովել է Նեմրա հայկական ռոք խումբը։
Ֆասթ Բանկում Մայիսի 1-ը նշանակալի օր է․ այստեղ ընդունված է համարել, որ աշխատակիցներն ընկերության կայուն զարգացման, առաջընթացի հիմքն են։ Ֆասթ Բանկի կորպորատիվ մշակույթի, արժեքների հիմքում արժանապատիվ աշխատանքային պայմանների ապահովումն ու մասնագիտական աճի խրախուսումն է։
Հավելենք նաև, որ նախորդ տարի Ֆասթ Բանկը, ըստ «ՀՀ աշխատաշուկա 2025» հետազոտության,  ֆինանսաբանկային ոլորտի ամենաակտիվ գործատուն է ճանաչվել։
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը ներկայացված է Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Fast Bank participated in the May 1st holiday parade
Fast Bank participated in the May 1st Labor Day parade. The pavilion decorated in Fast Bank’s brand colors was accompanied by the Bank’s employees, and the festive mood was provided by the Armenian rock band Nemra.
May 1st is a significant day at Fast Bank. It is customary to consider that employees are the basis of the company’s sustainable development and progress. The corporate culture and values of Fast Bank are based on ensuring decent working conditions and encouraging professional growth.
Let us also add that last year, according to the “RA Labor Market 2025” survey, Fast Bank was recognized as the most active employer in the financial and banking sector.
Fast Bank is a company aiming to become a digital bank, which is represented in Yerevan and all regions of Armenia.