Ֆասթ Բանկը Սիսիանում բացել է իր 39-րդ մասնաճյուղը
Ֆասթ Բանկը Սյունիքի մարզի Սիսիան քաղաքում օրերս բացել է իր 39-րդ մասնաճյուղը՝ ընդլայնելով իր ներկայությունը Հայաստանի մարզերում։
Նորաբաց Սիսիան մասնաճյուղը մարզում չորրորդն է, որտեղ հաճախորդներին առաջարկում են բանկային ծառայություններ՝ ապահովված ժամանակակից տեխնոլոգիական պայմաններով և հաճախորդակենտրոն սպասարկմամբ։
Ֆասթ Բանկի ՓՄՁ բիզնեսի կառավարման տնօրեն, տնօրինության անդամ Արտավազդ Թառոյանը վստահություն է հայտնել, որ նոր մասնաճյուղը նպաստելու է տարածաշրջանի զարգացմանը. «Մասնաճյուղում ստեղծված են լավագույն պայմաններն սպասարկելու համար ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց իրենց կարիքներին համապատասխան: Մենք առանձնահատուկ կարևորում ենք ոչ միայն ծառայությունների որակը, այլ նաև ծառայությունների մատուցման հարմարավետությունն ու հասանելիությունը, ուստի Սիսիան մասնաճյուղը ևս գործելու է 24/7 ռեժիմով», - ասել է նա:
Ֆասթ Բանկը շարունակում է ընդլայնել իր մասնաճյուղային ցանցը՝ տեխնոլոգիական նորարարական լուծումները հասանելի դարձնելով նաև մարզերում։ Բանկի մասնաճյուղերի առկայությունը նպաստում է մարզերի համաչափ զարգացմանը՝ Բանկը դարձնելով վստահելի գործընկեր ամբողջ Հայաստանում։

Fast Bank has opened its 39th branch in Sisian.
Fast Bank recently opened its 39th branch in the city of Sisian, Syunik Province, expanding its presence across Armenia’s regions.
The newly opened Sisian branch is the fourth in the province to offer banking services to customers, equipped with modern technological solutions and customer-centric service.
Artavazd Taroyan, Director of SME Business Management and a member of Fast Bank’s management, expressed confidence that the new branch will contribute to the region’s development: “The branch provides the best conditions to serve both individual and corporate clients according to their needs. We place special emphasis not only on the quality of services but also on their convenience and accessibility, which is why the Sisian branch will also operate 24/7,” he said.
Fast Bank continues to expand its branch network, making innovative technological solutions accessible in the regions. The presence of bank branches contributes to the balanced development of the regions, making the bank a trusted partner throughout Armenia.
Fast Bank is a company focused on becoming a digital bank, operating 24/7 and present in Yerevan as well as all regions of Armenia.