Ֆասթ Բանկը Նոր Նորք վարչական շրջանի Գայի պողոտա 19/10 հասցեում բացել է նոր՝ 38-րդ մասնաճյուղը։
Բանկից հայտնել են, որ թվային նորարարություններով զինված նորաբաց մասնաճյուղը մատուցում է ամբողջական բանկային ծառայություններ թե՛ իրավաբանական, թե՛ ֆիզիկական անձանց, իսկ բանկի
անձնակազմը պատրաստ է հաճախորդներին տրամադրել բարձրակարգ խորհրդատվություն։
«Մասնաճյուղն ունիվերսալ է, հիմնական նպատակներից է նաեւ հասարակության ֆինանսական կրթումը: Այստեղ մենք նպատակ ունենք հաճախորդներին ծանոթացնելու ժամանակակից բանկային
Նորաբաց մասնաճյուղում հաճախորդները հնարավորություն ունեն օգտվել Ֆասթ Բանկի ամբողջական ծառայությունների փաթեթից՝ հաշիվների վարումից մինչեւ վարկային եւ ավանդային ծրագրեր։
Մասնաճյուղը համալրված է նաեւ թվային լուծումներով, որոնք հնարավորություն են տալիս արագ եւ արդյունավետ կազմակերպել ֆինանսական գործարքները։
Ֆասթ Բանկը վերջին շրջանում վերաբրենդավորել է մասնաճյուղերը՝ միաժամանակ բացելով նորերը։ Նշվում է, որ 38-րդ սրահի բացումը եւս մեկ անգամ ընդգծում է բանկի հետեւողական ռազմավարությունը՝ լինել
առավել մոտ հաճախորդներին եւ ընդլայնել մատչելիությունը։
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը 24/7 գրաֆիկով ներկայացված է Երեւանում եւ Հայաստանի բոլոր մարզերում։
ծառայությունների եւ պրոդուկտների հետ, ինչպես նաեւ ներկայացնելու դիջիթալ բենքինգի հնարավորությունները եւ առավելությունները»,- ասել է Ֆասթ Բանկի զարգացման տնօրեն Արմինե Տեր-Հովսեփյանը:

The Bank reports that the newly opened branch, equipped with digital innovations, provides a full range of banking services for both legal entities and individuals.
The branch staff is ready to offer high-quality consultations to all customers.
“The branch is universal. One of our key goals is also to promote financial literacy among the public.
Here, we aim to familiarize customers with modern banking services and products, as well as present the capabilities and
advantages of digital banking,” said Armine Ter-Hovsepyan, Development Director of Fast Bank.
At the new branch, customers have access to Fast Bank’s full package of services—from account management to lending and deposit programs.
The location is also equipped with digital solutions that enable fast and efficient organization of financial transactions.
Fast Bank has recently rebranded its branches while simultaneously opening new ones. It is noted that the opening of the 38th service hall once again highlights the Bank’s consistent strategy to be closer to its customers and
increase accessibility.
Fast Bank is a company committed to becoming a digital bank and is represented 24/7 in Yerevan and all regions of Armenia.