Ֆասթ Բանկը Քաջարանում բացել է իր նոր՝ 37-րդ մասնաճյուղը
Ֆասթ Բանկն օրերս Քաջարանում բացել է իր նոր՝ 37-րդ մասնաճյուղը, որը գործում է Լեռնագործների փողոցի թիվ 15 հասցեում։ Մասնաճյուղը հագեցած է բոլոր անհրաժեշտ պայմաններով՝  ներառյալ հարմարավետ սպասասրահ, մասնավոր խորհրդատվական գոտիներ և փորձառու մասնագետներ։
Ֆասթ Բանկի գործառնական տնօրեն, տնօրինության անդամ Ալիկ Ստեփանյանն ասել է․ «Քաջարան քաղաքի մասնաճյուղը լինելու է ունիվերսալ մասնաճյուղ, հաճախորդներին առաջարկելու է ժամանակակից բանկային պրոդուկտներ և ծառայություններ՝ ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար նախատեսված: Մասնաճյուղի հիմնական նպատակը նաև լինելու է բնակչության ֆինանսական կրթվածության բարձրացումը` ուղղված թվային բանկինգից անվտանգ օգտվելուն»:
Նոր մասնաճյուղը մատուցում է բանկային ամբողջական ծառայություններ՝ հաշիվների բացում և կառավարում, վարկային ու ավանդային գործարքներ, փոխանցումներ, քարտային ծառայություններ և առցանց բանկինգի փաթեթ։
Քաջարանի մասնաճյուղի բացումը ոչ միայն նոր ֆինանսական հնարավորություններ է առաջարկում համայնքի բնակիչներին, այլև նոր աշխատատեղեր է ստեղծում՝ խթանելով տեղական տնտեսությունը։

Recently, Fast Bank opened its new, 37th branch in Kajaran, located at 15 Lerngortsner Street. The branch is equipped with all the necessary facilities, including a comfortable waiting area, private consultation zones, and experienced specialists.
Alik Stepanyan, the Operations Director and Board Member of Fast Bank, stated: "The Kajaran branch will be a universal branch, offering modern banking products and services for both individuals and legal entities. The main goal of the branch will also be to raise the financial literacy of the population, focusing on safe usage of digital banking."
The new branch provides comprehensive banking services, including account opening and management, credit and deposit transactions, transfers, card services, and online banking packages.
The opening of the Kajaran branch not only offers new financial opportunities to the community’s residents but also creates new jobs, stimulating the local economy.
Fast Bank is a company aimed at becoming a digital bank, operating 24/7 in Yerevan and all regions of Armenia, and also offering the Bank's mobile app.