Ֆասթ Բանկը Mastercard World-ի նոր քարտապաններին տրամադրում է մինչեւ 25% քեշբեք
Ֆասթ Բանկը նոյեմբերի 24-ից դեկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում Mastercard World ԱկնՔարտ ձեռք բերած քարտապաններին տրամադրում է մինչև 25%-ի չափով գումարի հետվերադարձ (cashback)։
Բանկի ընձեռած առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է նշված ժամանակահատվածում Ֆասթ Բանկից ձեռք բերել պրեմիում դասի Mastercard World ԱկնՔարտ և դրանով արտասահմանյան
վաճառակետերում գնումներ կատարել։
Ընդ որում, գումարի հետվերադարձը գործում է ինչպես արտասահմանում կատարած անկանխիկ գնումների, այնպես էլ արտասահմանյան առևտրի ցանկացած առցանց հարթակից իրականացվող գնումների
դեպքում:
Mastercard World ԱկնՔարտի օգտատերերի հետվերադարձի գումարը գոյանում է իրականացված անկանխիկ գործարքների դիմաց՝ հանրագումարային 25%-ի չափով, բայց ոչ ավելի, քան 25 հազար ՀՀ դրամը,
ներառյալ ՀՀ օրենսդրությամբ նախատեսված հարկերը։
ԱկնՔարտի օգտատերերի գումարի հետվերադարձը կիրականացվի առաջարկի ավարտից հետո մեկ ամսվա ընթացքում ՀՀ դրամով կամ հաճախորդի ԱկնՔարտի համապատասխան արժույթով։
Mastercard World-ը պրեմիում դասի բանկային քարտ է, որը լայն հնարավորություններ է ընձեռում ոչ միայն Հայաստանում, այլև՝ արտերկրում։ ԱկնՔարտի բոլոր առավելություններին ծանոթանալու համար
անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։
Ֆասթ Բանկի պրեմիում դասի Mastercard World-ի ԱկնՔարտերը հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես 24/7 աշխատող Բանկի մասնաճյուղերից, այնպես էլ Ֆասթ Բանկի հավելվածի միջոցով:
Եվս մեկ անգամ ընդգծենք, որ գումարի հետվերադարձը չի գործում ՀՀ-ում գրանցված վաճառակետերում վճարումների կամ այդ վաճառակետերի առցանց հարթակներում գնումների դեպքում։
Հաճախորդները գումարի հետվերադարձ չեն ստանա նաև այն դեպքում, եթե քեշբեքի վճարման պահին ԱկնՔարտը չգործի՝ անկախ արշավին մասնակցելու հանգամանքից։

Fast Bank offers up to 25% cashback to new Mastercard World cardholders
Fast Bank provides cardholders who have purchased Mastercard World AknCard from November 24 to December 31 with a cashback of up to 25%.
To take advantage of the offer provided by the bank, it is necessary to purchase a premium class Mastercard World AknCard from Fast Bank during the specified period and make purchases with it at foreign outlets.
Moreover, the cashback applies to both non-cash purchases made abroad and purchases made on any foreign online trading platform.
The cashback amount for Mastercard World AknCard users is generated for non-cash transactions made in the amount of 25% in total, but not more than 25 thousand AMD, including taxes provided for by the legislation of the
Republic of Armenia.
The cashback for AknCard users will be made within one month after the end of the offer in AMD or in the corresponding currency of the customer’s AknCard.
Mastercard World is a premium bank card that provides wide opportunities not only in Armenia, but also abroad.
To learn about all the advantages of AknCard, you need to follow the following link.
Fast Bank's premium Mastercard World AknCards can be purchased both at the Bank's branches operating 24/7, and through the Fast Bank application.
We would like to emphasize once again that the refund does not apply to payments at registered points of sale in the Republic of Armenia or purchases on the online platforms of these points of sale.
Customers will also not receive a refund if AknCard is not operational at the time of cashback payment, regardless of participation in the campaign.