Ֆասթ Բանկը 15% քեշբեք է տրամադրում Yerevan Mall-ում գնումներ կատարելու դեպքում
Ֆասթ Բանկը Yerevan Mall-ի կողմից իրականացվող «Family Shopping weekend»-ի շրջանակներում իր հաճախորդներին տրամադրում է 15% քեշբեք։ Ֆասթ Բանկի քարտապանները սույն թվականի մայիսի 15-17-ը Yerevan Mall-ի վաճառակետերում և ժամանցի վայրերում, բացառությամբ սննդի կետերի և Նավապետ Քիդի ժամանցի կենտրոնի, Բանկի քարտով գնումներ կատարելու դեպքում կստանան 15% քեշբեք, բայց ոչ ավելի քան 10 հազար դրամը՝ ներառյալ ՀՀ օրենսդրությամբ նախատեսված հարկերը։
Հաճախորդը գումարի հետվերադարձից կարող է օգտվել մեկ անգամ իր բոլոր քարտերով հանրագումարային գնումների դիմաց։
Քեշբեքի հնարավորությունից կարող են օգտվել Ֆասթ Բանկի բոլոր քարտապաններն անկախ քարտատեսակից։ Արտարժույթային քարտերի դեպքում իրականացված գործարքների քեշբեքի հաշվարկը կատարվելու է քարտի արժույթը փոխակերպած դրամի՝ հաշվեգրման օրվա համար սահմանված ՀՀ ԿԲ փոխարժեքով։
Հավելենք նաև, որ Yeravan Mall-ի Նավապետ Քիդի մանկական ժամանցի կենտրոնում Ֆասթ Բանկի քարտերով իրականացրած յուրաքանչյուր 5 հազար ՀՀ դրամ լիցքավորման դեպքում քարտապանին կտրամադրվի բոնուս 1000 ՀՀ դրամի չափով։
Գումարի հետվերադարձն իրականացվելու է «Family Shopping weekend»-ի ավարտից հետո մեկ ամսվա ընթացքում։ Այն հաճախորդները, ում քարտերը քեշբեքի վճարման պահին փակ կլինեն կամ իրականացրած կլինեն ապրանքի վերադարձ (refund), գումարի հետվերադարձ չեն ստանա։
Yerevan Mall-ում քեշբեքի հնարավորությամբ վաճառակետերի ցանկին և այլ մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։

Fast Bank offers 15% cashback for purchases made at Yerevan Mall
Fast Bank provides its customers with 15% cashback as part of the “Family Shopping weekend” organized by Yerevan Mall. Fast Bank cardholders will receive 15% cashback for purchases made with the Bank’s card at Yerevan Mall’s retail outlets and entertainment venues, except for food outlets and the Navpet Kid entertainment center, from May 15 to 17 of this year, but not more than 10 thousand drams, including taxes stipulated by the legislation of the Republic of Armenia. The customer can use the cashback once for total purchases made with all his cards.
All Fast Bank cardholders can use the cashback opportunity, regardless of the card type. In the case of foreign currency cards, the cashback calculation for transactions made will be made at the dram converted from the card currency, at the exchange rate of the Central Bank of the Republic of Armenia set for the settlement date.
We would also like to add that for every 5 thousand AMD recharge made with Fast Bank cards at the Navpet Kid children's entertainment center in Yeravan Mall, the cardholder will be provided with a bonus of 1000 AMD.
The refund will be made within one month after the end of the “Family Shopping weekend”. Customers whose cards are closed at the time of cashback payment or have returned the product (refund) will not receive a refund. To get acquainted with the list of points of sale with the cashback option in Yerevan Mall and other details, you need to follow the following link.
Fast Bank is a company aiming to become a digital bank, which is represented in Yerevan and all regions of Armenia.