Ֆասթ Բանկն ու Ֆասթ Շիֆթը հովանավորել են Yerevan Dialogue 2025 միջազգային համաժողովը
Ֆասթ Բանկի և  «Fast Shift» վճարահաշվարկային ընկերության հովանավորությամբ օրերս տեղի է ունեցել Yerevan Dialogue 2025 միջազգային համաժողովը։ Ֆորումը համախմբել էր դիվանագիտության, ռազմավարության և զարգացման ոլորտների առաջատար մասնագետների։
Միջոցառման ընթացքում քննարկվել են տարածաշրջանային անվտանգությունը, տնտեսական զարգացումները, արհեստական բանականության ազդեցությունը և կլիմայական փոփոխություններն աշխարհաքաղաքական միտումների վրա։ Բանախոսների թվում էին պետական պաշտոնյաներ, փորձագետներ և քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչներ՝ ավելի քան 80 երկրներից։
Ֆասթ Բանկն ու Ֆասթ Շիֆթը շարունակում են խթանել Հայաստանի առաջընթացն ու մասնակցությունը միջազգային հարթակներում:
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը 24/7 աշխատանքային գրաֆիկով ներկայացված է Հայաստանի բոլոր մարզերում, գործում է նաև բանկի հավելվածը։
«Fast Shift» վճարահաշվարկային ընկերությունը վերաթողարկել է արագ, անվտանգ, ժամանակակից դիզայնով հավելված, որը ֆինտեխ նոր լուծումների հիման վրա մատուցում է 400-ից ավելի ծառայություններ։
«Fast Shift» վճարահաշվարկային ծառայության հավելվածը ներբեռնելու համար անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։
Ֆասթ Բանկը և «Fast Shift» վճարահաշվարկային ընկերությունը վերահսկվում են ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից։

Fast Bank and Fast Shift have sponsored the Yerevan Dialogue 2025 international conference
With the sponsorship of Fast Bank and the payment processing company Fast Shift, the Yerevan Dialogue 2025 international conference was recently held.
The forum brought together leading experts in diplomacy, strategy, and development.
During the event, participants discussed regional security, economic developments, the impact of artificial intelligence, and climate change in the context of global geopolitical trends.
Speakers included government officials, experts, and representatives of civil society from over 80 countries. Fast Bank and Fast Shift continue to promote Armenia’s progress and active participation on the international stage.
Fast Bank is a company aiming to become a fully digital bank. It operates 24/7 and is present in all regions of Armenia, with its mobile application also available to users.
Fast Shift, the payment processing company, has relaunched its mobile application with a fast, secure, and modern design. Built on the foundation of new fintech solutions, the app offers access to more than 400 services.
To download the Fast Shift payment application, please follow the link below.
Fast Bank and the Fast Shift payment processing company are regulated by the Central Bank of the Republic of Armenia.